Впродовж чотирьох років вона записала сотню інтерв’ю з відомими вченими, філософами, релігійними діячами, журналістами та митцями, найкращі з яких увійшли до її першої книжки – "#Зрада vs #Перемога". Встигла опублікувати останні прижиттєві інтерв’ю з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Героєм України Левком Лук’яненком, філософом Мирославом Поповичем, меценатом Богданом Гаврилишиним.
“Працюючи над проектом, я мала єдину мету – подати читачеві детальний зріз епохи, яку тепер ми називаємо постмайданною. З часу Революції Гідності минуло шість років. Це питання – за що стояли і що отримали, – аби розмова не сповзала у маніпуляційний формат, потребувало від моїх співрозмовників абсолютної відвертості та об’єктивності. Саме тому в переліку героїв цієї книги ви не побачите громадських активістів “на зарплаті”, діючих політиків чи народних депутатів. Єдиний виняток – Герой України Юрій Шухевич”, – розповідає Галина Плачинда.
Загальна кількість переглядів інтерв’ю у рамках проєкту “Совість нації” сягнула двох із половиною мільйонів.
"#Зрада vs #Перемога" – книжка про постмайданну Україну. Це аналіз того, що відбулося в ній за останні роки, і водночас, – дороговказ для мислячих і небайдужих.
Спікер:
Журналістка Галина Плачинда – авторка книжки “#Зрада vs #Перемога”. Займалася політичною журналістикою в центральних ЗМІ. Медіа-консультант та політтехнолог.
Вхід вільний за умови реєстрації: https://cutt.ly/9eiyhKU
Організовує Національний музей Революції Гідності.
Адреса: майдан Незалежності, 18/2, другий поверх Будинку профспілок.
Пресслужба Національного музею Революції Гідності:
+38 098 66 11 833, +38 096 21 333 90, press@maidanmuseum.org
---
Національний музей Революції Гідності – багатоцільовий культурно-освітній осередок, який зберігає пам’ять і розкриває особливості боротьби за права та свободи людини, а також відкрита авторитетна динамічна платформа для осмислення й актуалізації теми свободи та масштабних історичних процесів державотворення.
Джерело: https://www.facebook.com/events/435434157326425/?ti=cl